ASISTENT MARKETING ( ACHIZITII )

Vicopan Production SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-experienta in domeniul alimentar - constituie avantaj;
-executie achizitii;
-propune si pune in practica strategia PR si programeaza activitati specifice in colaborare cu conducerea companiei;
-comunica in timp util catre conducrea companiei orice probleme survenite care ar putea afecta desfasurarea optima a activitatii;
-urmareste indeplinirea obiectivelor individuale de vanzari prin metode marketing;
-se implica in analiza concurentei atunci cand i se cere acest lucru;
-studiaza in mod sistematic comportamentul de cumparare si de consum al cumparatorilor;
-colaboreaza cu directorul general;
-se ocupa de import-export
-alte resposabilitati conform fisei postului.

CERINTE

-studii superioare de marketing;
-experienta relevanta in studii de piata;
-capacitate de comunicare si negociere;
-cunostinte bune de limba engleza scris/vorbit;
-cunostinte limba greaca-constituie un avantaj;
-persoana organizata,capabila sa lucreze in conditii de stres;
-cunostinte solide de MS OFFICE.

BENEFICII OFERITE

SE DISCUTA LA INTERVIU

Sc Vicopan se inscrie in lista fimelor producatoare de produse alimentare de peste 8 ani. Calitatea produselor conform standardelor europene privind siguranta alimentului, o ridica pe o treapta superioara in ierarhia firmelor producatoare de alimente si produse alimentare.