ASISTENT MARKETING

DEN BRAVEN ROMANIA COMEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Participa la conceptia si realizarea materialelor cu caracter promotional sau publicitar ce urmeaza a fi utilizate in activitatile de piata (cataloage, brosuri, prospecte , pliante, agende, calendare, sigle, clipuri publicitare)
- Redacteaza materiale cu caracter informativ sau publicitar
- Pastreaza evidenta, asigurarea stocurilor, si distributia materialelor promotionale si publicitare stabilite prin actiunile de marketing
- Stabileste si pastreaza relatiile cu furnizorii de materiale publicitare si promotionale, identifica noi oportunitati de colaborare
- Urmareste lucrarile aflate in derulare din punct de vedere al termenelor si a calitatii , respectind conditiile stabilite initial (bun de tipar, bun de executie )
- Participa la targuri si expozitii (front office), la simpozioane, festivitati si prezentari
- Traduceri de documente tehnice si comerciale (fise tehnice si de siguranta, informatii comerciale, etichete de produse, etc.) si revizuirea celor existente o data pe an
- Elaboreaza instrumente de analiza si prelucrarea de informatii privind produsele Den Braven si piata specifica
- Gestioneaza, administreaza si actualizeaza periodic bazele de informatii comerciale privind piata, produsele, campaniile derulate si clientii

CERINTE

- experienta de minim 2 ani intr-o functie similara
- orientare catre clienti, atitudine profesionala si proactiva
- flexibilitate, deschidere catre nou, rabdare
- limba engleza - nivel avansat
- cunostinte operare PC - nivel avansat
- persoana foarte corecta in relatiile contractuale cu fostii angajatori (se va testa corectitudinea prin metoda Poligraf)

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru modern si profesionist
- salariu motivant
- tichete de masa
- decontare transport

DEN BRAVEN ESTE LIDER MONDIAL IN IZOLANTI PROFESIONALI - www.denbraven.ro

DEN BRAVEN ROMANIA are sediul la iesirea din Localitatea Chitila - pe DN 7 Bucuresti - Tragoviste