ASISTENT MARKETING

EURIAL INVEST SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Acest rol este responsabil pentru:
Participarea la implementarea strategiei de marketing a concesiunii impreuna cu Directorul de Concesiune si managerii de servicii (Manager Vanzari si Manager Service & PS);
Raporteaza Managerului de Marketing Eurial Invest;
Formuleaza planul de marketing local tinand cont de preconizarile nationale si in mod special de planul de marketing national si regional;
Contribuie la dezvoltarea cifrei de afaceri prin organizarea tuturor operatiunilor comerciale cerute de catre servicii si asigura coerenta mesajelor;
Se asigura ca pentru toate operatiunile comerciale, se incearca stabilirea unor relatii de incredere intre clienti si Consilierii concesiunii cu scopul de a pereniza atasamentul clientilor fata de companie si marca;
Vegheaza la respectarea standardelor marcii.

CERINTE

Educatie si expunere:
Studii universitare, cel putin 3 ani experienta in domeniu, cu expunere la cele mai noi procese din domeniu.

Cunostinte, abilitati specifice:
Nivel inalt al abilitatilor interpersonale (influentare, negociere, comunicare, prezentare) care sa-i permita sa interactioneze cu oameni aflati la diferite nivele;
Familiarizarea cu standardele marcii, regulile si regulamentele de operatiuni in domeniul auto. Cunoasterea pietei si a produsului;
Cunostinte aprofundate de marketing;
Intelegerea temeinica a diferitelor functiuni ale domeniului sau si interactiunea lor pentru atingerea obiectivelor afacerii;
Organizare;
Capacitatea de a lucra independent.

Cunostinte, abilitati generale:
Fluenta in exprimarea in limba franceza sau engleza;
Cunostinte de operare pe calculator;
Permis de conducere categ. B.

DESCRIEREA FIRMEI

Esti o persoana dinamica si ambitioasa?

Cauti noi oportunitati pentru cariera ta?

EURIAL INVEST va ofera acces la evolutie profesionala, sansa de a avansa, pachete de beneficii interesante si o atmosfera de lucru stimulanta.

Va asteptam sa va alaturati unei echipe de profesionisti, tanara si dinamica!