Asistent marketing

Agroli Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- implementeaza strategiile de marketing pentru brandurile alocate
- defineste caracteristicile de brand
- planifica si monitorizeaza bugetele pentru departamentul de marketing
- urmareste dezvoltarea pe piata a produselor / serviciilor companiei
- mentine relatia cu clientii companiei si are ca obiectiv extinderea portofoliului de clienti
- stabileste preturile pentru diverse produse / servicii ale companiei
- efectueaza studii de piata, elaboreaza rapoarte despre concurenta
- monitorizeaza evolutia preturilor pe piata
- planifica si implementeaza promotiile pentru produsele / serviciile companiei

CERINTE

- experienta de minim 1 an in marketing
- absolvent de facultate cu profil economic (facultate de marketing constituie un avantaj)
- limba engleza -nivel avansat
- cunostinte solide de MS OFFICE
- abilitate in a-si seta prioritatile
- orientat spre respectarea deadline-urilor impuse de catre directorul de marketing
- persoana dinamica, entuziasta
- spirit de echipa
- rezistenta la stres
- abilitati de comunicare si de prezentare
- gandire analitica
- cursuri de specialitate constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru placut
- pachet salarial atractiv
- excelente oportunitati de dezvoltare personala
- posibilitati de promovare

Agroli Group este unul dintre cei mai importanti crescatori de pasari si producatori de carne de pasare din Romania, avand sediul in Crevedia, Dambovita. Obiectivul Agroli este de asi intari pozitia pe piata prin lansarea de produse noi, cresterea portofoliului de clienti si extinderea ariei de distributie. Agroli Group isi dezvolta afacerea avand in centru preocuparea de a oferi consumatorului final produse de cea mai inalta calitate la preturi competitive. Aceasta preocupare pleaca inca din ferme si se regaseste in calitatea furajelor, in atentia si grija cu care sunt crescute pasarile, in rasele selectionate pentru a oferi cea mai frageda si gustoasa carne, in materia prima, in procesele de prelucrare care ofera siguranta produsului finit, in modul de ambalare, de vanzare si de distributie a produselor.