Asistent Marketing

Digitronix Technology

Job expirat

RESPONSABILITATI

- actualizarea bazelor de date cu informatii despre clienti
- contactarea telefonica a clientilor si completarea unor chestionare cu datele de contact actualizate
- participarea la realizarea materialelor de comunicare si promovare (cataloage, oferte speciale, brosuri)
- executarea altor activitati legate de organizarea campaniilor de marketing

CERINTE

- Cautam persoane tinere cu deosebite abilitati de comunicare, rabdatoare si perseverente.
- Constituie avantaj experienta in comunicare, relationare, negociere cu clientii si furnizorii.
- Sunt necesare cunostinte de operare PC si de limba engleza.

BENEFICII OFERITE

- salariul se va negocia in cadrul interviului

Digitronix este HP Business Partner si furnizeaza produse si solutii care se adreseaza in special companiilor. Oferta noastra acopera toata gama de echipamente IT, de birou si de telecomunicatii folosite uzual in companii, precum si solutii pentru technical computing.