Asistent marketing

EUROCOACHING Performanta srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmeste setul de documente pentru realizarea proiectelor in care este implicat;
- Inregistreaza in baza de date informatiile primite, le analizeaza si le proceseaza ;
- Verifica autenticitatea informatiilor primite;
- Intocmeste lunar raportul pentru fiecare client;
- Indosariaza documentele cu care lucreaza si supervizeaza arhivarea lor;
- Colaboreaza la tinerea corecta si la zi a informatiilor in posesia carora ajunge, precum si la salvarea datelor informatice;
- Anunta in mod obligatoriu orice neconcordanta intre programul stabilit cu clientul sau cu directorul si situatia reala;
- Coordoneaza activitatea superviorilor din provincie.

CERINTE

- studii superioare absolvite (sociologie constituie avantaj);
- persoana responsabila, organizata, comunicativa, capacitate de convingere;
- cunostinte de operare PC: Word, Excel;
- cunoasterea unei limbi straine cel putin nivel mediu (franceza sau engleza);
- experienta nu este necesara.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- salariu si bonusuri in functie de performante;
- decontarea mijloacelor de transport;
- oportunitatea de a lucra in cadrul unei echipe tinere si dinamice.

EUROcoaching este specializata in formarea si evaluarea personalului de teren care se afla in contact direct cu clientii sau furnizorii intreprinderii in B2B si B2C.

Serviciile propuse se bazeaza pe experienta si practica unor profesionisti confirmati si recunoscuti in sectorul lor de activitate.