Asistent Marketing

TAF&LAINA Partners SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pe tine te cautam, daca vrei sa lucrezi penru un brand in fashion si esti pasionat/a de mediul on-line, te asteptam cu CV-ul.
-administreaza paginile de social media, Facebook/Instagram/etc.
-administreaza campanii de publicitate pe Facebook/Instagram
-creeaza continut sau face research pentru continut dedicat paginilor Facebook/instagram
- creeaza si administreaza evenimente Facebook/Instagram
- creeaza si administreaza concursuri Facebook/Instagram
- analizeaza, interpreteaza si raporteaza evolutiile si propune optimizari
- administreaza pagina de companie / grupuri pe LinkedIn

CERINTE

-creeaza banner
-abilitati in editarea/retusarea foto
-cunostinte/experiente legate de Twitter, Google+, Instagram, Pinterest, sunt un plus
-cunostinte avansate de limba romana si limba engleza

BENEFICII OFERITE

Salariul si toate bonusurile se discuta la interviu.

DESCRIEREA FIRMEI

fashion-design