Asistent Manager - zona Voluntari

Freemarkonsult International

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Faciliteaza comunicarea in interiorul diviziei, intre divizie si celelalte divizii si departamente ale firmei si intre divizie si exteriorul firmei;
- Ajuta la organizarea agendei zilnice de lucru a managerului diviziei;
- Ajuta la organizarea intalnirilor din cadrul diviziei;
- Redacteaza si intocmeste documente, rapoarte, prezentari, comunicari generale;
- Actualizeaza bazele de date ale diviziei;
- Inregistreaza si arhiveaza documentele diviziei;
- Propune masuri de imbunata¿ire a activitatii administrative si urmareste respectarea deciziilor administrative ale managerul diviziei.

CERINTE

- Studii medii/superioare;
- 2-3 ani experienta pe o pozitie similara constituie ;
- Cunoasterea limbii engleze - nivel mediu (scris, citit);
- Cunoasterea limbii germane - avantaj;
- Cunoasterea in detaliu a pachetului Microsoft Office (Word, Excel, Power Point, Outlook), Navigare Internet;
- Capacitate de organizare si planificare a activitatilor curente;
- Fluenta verbala, abilitati conversatie telefon;
- Personalitate dinamica, comunicativa, organizata, analitica;
- Loialitate si confidentialitate.

BENEFICII OFERITE

Companie cunoscuta din domeniul materialelor de constructii, cu sediul in Voluntari.

Suntem companie de consultanta in domeniul resurselor umane, prezenta pe piata romaneasca de profil, din anul 1994.
Nr. operator date cu caracter personal: 6065