Asistent manager vanzari

FIL INTER COM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intocmirea si redactarea ofertelor comerciale;
Gestionarea si actualizarea permanenta a bazei de date cu clienti ai companiei;
Alte activitati specifice postului: facturare, transmitere fax, contactare clienti, urmarie incasare credite, relatia cu partenerii externi, etc.

CERINTE

Persoana dinamica, organizata;
Cunostinte bune de operare PC;
Bune abilitati de comunicare, relationare si negociere;
Initiativa, spirit de echipa, seriozitate;
Studii superioare tehnice, preferabil profil mecanic, constituie un avantaj;

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru profesionist si posibilitatea de avansare in cadrul unui colectiv tanar;
Se ofera pregatire profesionala la locul de munca si cursuri de specialitate;
Bonusuri in functie de realizari;
Autoturism de serviciu;
Telefon mobil;

Firma de import si distributie produse industriale, piese de schimb si echipamente: detalii pe www.filintercom.ro