Asistent manager transporturi

Aline Distribution Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Introducerea documentelor in baza de date(foi parcurs, facturi, documentele eliberate in urma accidentelor, etc)
- Efectuarea si trimiterea de rapoarte (Km, consumuri, combustibili, cheltuieli auto, etc)
- Verificarea si urmarirea anumitor avertizari, expirari si alte documente auto

CERINTE

-persoana organizata, ingrijita, responsabila
- cunostinte Office si CFMS

BENEFICII OFERITE

- tichete de masa

Aline este o companie romaneasca cu capital privat care are ca si obiect de activitate distributia de componente IT si alte componente conexe. Compania are o experienta de peste 10 ani avand sediul in Bucuresti si 10 filiale in tara.
Ne-am creat un renume in piata prin promovarea tehnologiilor partenerilor nostri si prin crearea solutiilor inovatoare ce cuprind atat produsele cat si serviciile, oferind facilitati de creditare si promovand o paleta larga de produse si servicii.