Asistent Manager / Secretariat

C&V Water Control

Job expirat

RESPONSABILITATI

preluarea apelurilor telefonice, faxuri, e-mail si redirectionarea lor
primirea si distribuirea corespondentei catre destinatari
facturare , gestiune documente
relatia cu bancile
activitati de protocol

CERINTE

Seriozitate, dorinta de munca

BENEFICII OFERITE

telefon mobil

Infiintata in 2001 si preluata in 2004 de CNV Companies, C&V Water Control a reusit sa se impuna rapid in domeniul tratarii apei atat prin calitatea produselor si serviciilor comercializate cat si printr-o pregatire continua a echipei de lucru, astfel reusind sa-si dezvolte aria de acoperire si in domenii precum alimentarea si epurarea apei.

Prin dezvoltarea continua a relatiilor cu producatorii si importatorii echipamentelor comercializate de noi si printr-un nivel ridicat de know-how in acest domeniu toti clientii nostri beneficiaza de consultanta si proiectare gratuita in alegerea celui mai bun sistem de tratare.