Asistent Manager - Secretariat

Prime Transaction SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ocupantul trebuie sa inteleaga responsabilitatea pozitiei. Trebuie sa se adapteze usor, sa conoasca in detaliu activitatea companiei.

CERINTE

Cerinte de baza:
- studii economice superioare;
- excelente abilitati de comunicare is relationare;
- capacitate de organizare a activitatii ;
- initiativa, seriozitate si responsabilitate;
- cunostinte operare PC;
- posibilitatea de a lucra in program prelungit.

Constituie avantaje suplimentare:
- experienta pe piata de capital;
- cunostinte de limba engleza;
- experienta intr-o pozitie similara.

BENEFICII OFERITE

Oferim:
- pachet salarial motivant;
- cursurile de pregatire profesionala si de imbunatatire a abilitatilor;
- posibilitate de avansare;
- posibilitatea de a activa intr-un domeniu dinamic sub un nume deja consacrat in sectorul pietei de capital.

SSIF Prime Transaction SA este o societate ce activeaza pe piata de capital din Romania din anul 1997 care a reusit sa se impuna prin profesionalism si seriozitate. Mai multe informatii gasiti pe site-ul www.primet.ro