Asistent Manager/Secretara

Eurolines Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul/a va fi subordonat direct Directorului General.
Va prelua apelurile telefonice si va organiza agenda Directorului General.
Va administra corespondenta cu partenerii romani, straini si autoritatile de stat.
Va urmari respectarea termenelor si va pregati rapoartele periodice necesare Directorului General
Va administra relatiile interdepartamentale.
Va executa activitati administrative primare.

CERINTE

Studii superioare, experienta 2-3 ani.
Operare PC, internet, Outlook Express, Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint).
Limba engleza-obligatorie, germana, franceza sau spaniola constituie un avantaj.
Steno-dactilografie.
Experienta in arhivarea si indosarierea documentelor.
Capacitate de analiza si sinteza.
Organizata, punctuala, dinamica, ordonata.
Abilitati de comunicare si relationare sociala.
Prezenta agreabila.
Disponibilitate de lucru sub stres si peste program.
Experienta anterioara intr-o companie de Leasing constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Salariu competitiv, posibilitati de promovare.

Firma Eurolines Romania este unul din cei mai mari transportatori de persoane din Romania. Eurolines Romania ofera servicii de turism, rent auto, taxi, leasing autocare