ASISTENT MANAGER reprezentanta echipamente de ridicat si transportat

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI deoarece:

* SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT INSUFICIENTE!!!
In consecinta, va asteptam sa efectuati o programare pentru sustinerea interviului la telefon:327.66.55 sau 327.79.79, in fiecare zi intre orele 9:00 si 17:00.

SARCINI SI ATRIBUTII:
* Urmareste agenda Directorului General(administrarea intalnirilor programate);
* Asista Directorul General la sedintele de lucru si intalnirile de afaceri;
* Asigura redactarea documentelor/corespondentei de protocol;
* Gestioneaza documentele de interes general ale firmei;
* Preia si transmite apelurile telefonice si corespondenta;
* Urmareste continuitatea corespondentei desfasurate;
* Reprezinta Directorul General in lipsa acestuia.

CERINTE

* Absolventa studii superioare;
* Experienta 2 ani in munca si minim 1 an in pozitie similara(constituie avantaj);
* Cunostinte bune de operare PC(Word, Excel, PowerPoint);
* Cunostinte avansate de Limba Engleza si Limba Italiana;
* Cunostinte de gestionare/arhivare documente; secretariat;
* Permis auto, categoria B (avantaj).

Candidata ideala trebuie sa aiba un caracter bun, cu aptitudini de planificare si organizare, sa prezinte spirit practic, perseverenta, sociabilitate, tact, amabilitate, fluenta verbala, rezistenta la stres, tinuta office.

BENEFICII OFERITE

- Salariul NET lunar este cuprins intre 400 si 550 EURO.
- In perioada de proba, salariul net este cuprins intre 300 si 400 EURO.
- Se ofera bonuri de masa.
- Program de lucru L-V: 8.00-16.30 (pauza de masa de 30 min.). Disponibilitate la program prelungit.
- Perioada de proba este de 1 luna.
- Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica.
POSTURILE DISPONIBILE VA SUNT PREZENTATE DACA ACCESATI www.mediamarket.ro