Asistent Manager Rețea Medicală Wellborn

SC PROMED SYSTEM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asistentul Manager asigură suport intern pentru pentru o gamă variată de solicitări din partea managementului companiei precum cele de corespondență cu partenerii de afaceri ai organizației, comunicarea interpersonală cu persoanele implicate în realizarea contractelor, analiza informațiilor semnificative, administrarea și arhivarea unor documente, planificarea activităților cu furnizorii și diverse achiziții, realizarea de rapoarte specifice, documentare pentru management, organizarea întâlnirilor și deplasărilor de business.

CERINTE

• Preia și răspunde diverselor solicitări de suport din partea managementului firmei (trebuie să facă față unor situații neprevăzute/urgente)
• Se implică în rezolvarea problemelor delegate (dintre care unele vor fi situații curente, normale, altele urgente și importante)
• Preia pe loc conducerea unor activități ad-hoc (situații neprevăzute)
• Gestionează cu tact și diplomație situațiile mai dificile
• Susține mereu cu energie pozitivă dialogul în proiectele/operațiunile preluate
• Asigură planificarea și pregătirea întâlnirilor în sălile de conferință
• Întâmpină vizitatorii/clienții companiei și r. Întâmpină și înregistrează vizitatorii sosiți în recepție, notifică persoanele vizate și ăspunde la telefonul de recepție
• Funcționează ca punct de contact pentru vizitatori, autorități, servicii de curierat, curățenie, vending, tehnicieni etc.
• Pregătește/Ajustează prezentări PPT și materiale pentru clienți
• Înregistrează și direcționează corespondența către destinatarii specifici

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru plăcut,
Proiecte frumoase
Sediu accesibil, bine conectat la mijloacele de transport
Colegi deosebiți, o echipă de profesioniști, atmosferă de familie
Siguranță și stabilitate pe termen lung
Salariu motivant
Plăți efectuate la timp, fără întarziere

Rețea Medicală Wellborn este formată din spitale, clinici și centre de excelență, un brand Românesc care funcționează de peste 20 de ani.

Spitalul Wellborn Baneasa este primul spital de fertilitate si medicina materno-fetala din Romania, deschis in Bucuresti de la sfarsitul lunii noiembrie 2013.