ASISTENT MANAGER - PRESEDINTE EXECUTIV

Romax Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atributiile majore sunt proiectate in vederea pregatirii si asigurarii suportului direct al Presedintelui Executiv pentru:
- Organizarea si planificarea activitatilor de contractare, achizitii materii prime, materiale, si vanzari produse:
- Evaluarea necesarului de produse, materiale si instrumente existent si depozitare
- Negocierea cu furnizorii de materii prime, materiale si servicii a preturilor, calitatii si pregatirea documentatiilor contractuale / incheierea contractelor de achizitii;
- Negocierea cu beneficiarii si pregatirea documentatiilor de contractare;
- Mentinerea legaturii cu furnizorii/clientii de produse si materiale;
- Monitorizarea stocurilor si nivelului de aprovizionare/livrare;
- Pregatirea documentatiilor de sinteza pentru bordul companiei (productie, vanzari, achizitii);
- Pregatirea, evaluarea si motivarea personalului

CERINTE

- Studii superioare tehnice / chimie sau economice
- Abilitati reale de planificare, organizare si viteza de reactie
- Experienta in activitati specifice: negocieri, contractare, relatii cu clientii, administrativ
- Experienta min 3 ani ca asistent manager
- Cunostinte excelente PC: Word, Excel , Internet si lucru in sistem ERP
- Engleza nivel avansat– obligatoriu; franceza / italiana - suplimentar

Profilul candidatului ideal:

- Foarte bune abilitati de comunicare si negociere (persuasiune si prezentare profesionala)
- Abilitati superioare de analiza / planificare / decizie
- Proactiv, organizat, capabil sa gaseasca solutii
- Dinamic, energic, corect si operativ

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial deosebit
-Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de success intr-o companie multinationala – locatie : BUCURESTI
-Mediu de lucru stimulativ si motivant
Asteptam CV-urile dvoastra si numai persoanele selectate vor fi contactate in vederea participarii la interviu

informatii suplimentare: 0745.17.85.81

DESCRIEREA FIRMEI

Activitati de consultanta pentru afaceri si management

Clientul nostru, companie multinationala, este cel mai important producator de etichete pentru ambalaje din plastic si hartie din Romania si Europa Centrala si de Est. Strategia de dezvoltare, consolidare si expansiune in tara noastra este stimulata de integrarea Romaniei in Uniunea Europeana incepand cu 2007.