Asistent manager pentru directorul general

Societatea Nationala a Sarii SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizarea agendei directorului general;
- Preluarea si gestionarea apelurilor telefonice si a mail-urilor;
- Traducerea actelor, corespondentei, materialelor documentare;
- Primirea vizitatorilor (colaboratori, parteneri de afaceri);
- Organizarea desfasurarii in bune conditii a contactului cu vizitatorii straini;
- Multiplicarea materialelor;
- Selectarea, difuzarea si clasarea documentelor;
- Organizarea sedintelor (formularistica, arhivarea proceselor-verbale); iregistrarea si consemnarea discutiilor din sedinte; pregatirea procesului-verbal de sedinta.

CERINTE

- Studii superioare.
- Experienta de min 1 an intr-un post similar;
- Foarte bune cunostinte operare PC, MS OFFICE si Internet;
- Limba engleza avansat;
- Initiativa, excelente abilitati de comunicare;
- Abilitati de planificare si organizare a activitatii;
- Punctualitate, responsabilitate si seriozitate;
- Atentie pentru detalii;
- Acuratete in indeplinirea sarcinilor;
- Abilitati de rezolvare de probleme;
- Capacitatea de a lucra sub presiune si de a respecta termenele.

BENEFICII OFERITE

Carte de munca.
Salariu fix + spor de vechime.
Tichete de masa.
Alte avantaje conform Contractului colectiv de munca.

Societatea Nationala a Sarii este cel mai mare producator de sare si produse pe baza de sare din Romania.
Este recunoscuta pe plan international, fiind membra a \\\\\\\"Asociatiei Europene a Producatorilor de Sare (EuSalt)\\\\\\\" si a \\\\\\\"Institutului de Cercetari pentri Extractia Sarii in Solutie(SMRI)\\\\\\\".