Asistent Manager - part-time Constanta

Eurofuture

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizeaza agenda managerului, preia o parte din sarcinile managerului sub intrumarea acestuia,mentine relatia cu clientii

CERINTE

- Persoana placuta, sociabila, descurcareata, disponibila pentru un program flexibil;
- Minim studii medii, eventual student/a;
- Cunostinte limba engleza;
- Cunostinte PC Office.

BENEFICII OFERITE

- Salariu + bonusuri in functie de realizari.
-posibilitatea de a invata si a capata experienta

Eurofuture ofera servicii recrutare si plasare personal. Daca esti in cautarea unui job trimite CV-ul tau mentionand postul pe care aplici, de restul ne ocupam noi. Suntem o echipa de tineri cu experienta si pregatire in domeniu, care lucreaza pentru ca si tu sa lucrezi acolo unde iti doresti. Administrarea de personal este un alt serviciu oferit cu succes clientilor nostrii : intretinerea relatiei cu ITMB , declaratii, decizii, CIM, CCM, intocmire si depunere state, salarizare , ordine de plata, note de lichidare, Registrul de Evidenta Personal. Pentru orice detalii, cv-uri, aplicari , etc trimiteti mail, fax, sau contactati-ne telefonic! Iti stam la dispozitie pentru ca lucram pentru tine! Posturi disponibile si pe www.euro-future.ro