ASISTENT MANAGER OK

MEDIA MARKET - HUMAN RESOURCES AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI deoarece:
- SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
- APLICATIILE PE INTERNET SUNT INSUFICIENTE!!!
- PENTRU INSCRIEREA LA INTERVIUL DE SELECTIE se poate suna zilnic intre orele 9:00-16:00, la telefon: 327.66.55 sau 327.79.79.

SARCINI SI ATRIBUTII:
- Prelucrarea informatiilor financiare si rapoartarea la centrul regional Viena;
- Comunicare cu firme partenere (transportatori, clienti sau furnizori de produse);
- Facturare;
- Traducerea textelor tehnice diverse (grad de dificultate mediu);
- Sarcini referitoare la activitati de logistica;
- Sarcini administrative.

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:
- Absolvent studii medii sau superioare;
- Experienta in munca;
- Cunostinte bune limba germana;
- Cunostinte avansate Ms Office;
Candidatul ideal trebuie sa aiba foarte bune abilitati de comunicare, sa fie deschis, corect, loial, muncitor.

BENEFICII OFERITE

- Salariul NET lunar este de 500 EURO, in perioada de proba se ofera 400 Euro.
- Program de lucru L-V: 9.00-17.00
- Perioada de proba este de 1 luna.
- Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.
- 400 - 500 EURO / luna

CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE COMERCIALIZAREA MATERIALELOR DE CONSTRUCTII DIN OTEL.