ASISTENT MANAGER OK

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizarea functionarii biroului;
- Preluare si gestionare corespondenta;
- Intocmire corespondenta;
- Preluarea ofertelor din partea furnizorilor;
- Tehnoredactare documente;
- Arhivare documente.

CERINTE

- Absolventa studii superioare, avantaj profil economic;
- Cunostinte bune PC ? Ms. Office;
- Limba engleza ? nivel avansat;
- Experienta in domeniul real estate, reprezinta un avantaj;
- Candidatul ideal trebuie sa fie organizat, cu bune abilitati de comunicare si relationare, atitudine pozitiva, tinuta office.
- VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI deoarece:
- SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
- APLICATIILE PE INTERNET SUNT INSUFICIENTE;

BENEFICII OFERITE

-Salariul net lunar este de:
- 400-500 EURO, in perioada de proba;
- 500-700 EURO, ulterior.
- Se ofera telefon si auto in functie de rezultate.
- Exista posibilitati de promovare.
-Program de lucru L-V, 9.00-18.00, disponibilitate program prelungit.
- Perioada de proba este de 1 luna.
- Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.
- Exista reale posibilitati de promovare

CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE - DEVELOPMENT REAL ESTATE.