Asistent manager - marketing online

Agentie de marketing online

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul este o pozitie de intrare intr-o agentie de marketing online. Pe termen mediu, postul poate oferi posibilitatea specializarii in marketing online si

promovarii in pozitia de consultant.

- Suport backoffice - contracte, facturi, evidente

- Mentinerea legaturii cu clienti si furnizori

- Pregatirea si distribuirea de documente interne si externe

- Office management

- Alte activitati de suport pentru echipa manageriala

CERINTE

Persoana deschisa si serioasa, care vrea sa invete si sa aplice, rezistenta la stress si la lucru contra-timp, cu abilitati excelente de organizare si

comunicare.

Candidatul ideal are studii superioare in curs, sau finalizate (preferabil marketing, comunicare, jurnalism, sau stiinte economice), cunoaste internetul, MS

Office si limba engleza foarte bine, si isi doreste pe viitor o cariera in marketing sau comunicare online.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix, cu mariri periodice bazate pe performante, telefon mobil, posibilitati reale de promovare.

Agentie de consultanta in marketing online. Publicitate online, strategie, proiecte web, etc.