Asistent Manager - Manager General

POLICOLOR

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Ofera suport in realizarea principalelor activitati manageriale: planificare, organizare, coordonare, monitorizare, comunicare inter si intradepartamentala;
- Sustine activitatea zilnica a Directorului de General Executiv si asigura suportul administrativ necesar;
- Mentine relatiile de afaceri cu partenerii de afaceri ai companiei;
- Gestionarea documentelor si a tuturor informatiilor care intra si care ies din companie;
- Desfasoara activitati care urmaresc dezvoltarea companiei, atingerea obiectivelor strategice;
- Asigura confidentialitatea informatiilor in cadrul companiei.

CERINTE

- studii superioare absolvite;
- experienta de minim 2 ani in mediul de afaceri romanesc;
- cunoasterea limbii engleze la un nivel avansat;
- abilitati de relationare deosebite;
- cunostinte foarte bune de Excel.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial corelat cu competentele profesionale.

Policolor-Orgachim este liderul regional in zona sud-est europeana in domeniul vopselelor si lacurilor, orientat spre piata si bazat pe tehnologie. Obiectivul nostru principal este cresterea continua a valorii grupului pentru actionari si pentru comunitate. Strategia coerenta de marketing si un bun management al calitatii confirmate de certificatul ISO 9001/2001 si regasite in fiecare produs ne-au adus in topul celor mai apreciate companii producatoare de lacuri si vopsele. Compania isi diversifica in permanenta portofoliul de produse si se orienteaza atat catre segmentul industrial, cat si catre cel al consumatorilor casnici.
Succesul nostru se datoreaza unei culturi organizationale bazate pe profesionalism angajatilor, calitatea produselor si traditie in domeniu.