Asistent manager magazin

NISSA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promoveaza produsele companiei, respectand metodele de prezentare si comercializare;
- Atrage si pastreaza increderea clientilor fideli in produsele firmei;
- Intretine curatenia si ordinea in magazine;
- Intocmeste si preda catre firma: NIR, registru de casa in lei, procese verbale de predare – primire, monetare si foi cu monetare;
- Tine evidenta intrarilor si iesirilor fondului de marfa si raporteaza sefului de magazin vanzarile zilnice;
- Asigura primirea, depozitarea in conditii corespunzatoare si eliberearea cu documente legale a produselor ce se comercializeaza prin magazin;
- Participa la inventarierile lunare si anuale ale produselor din magazin si depozitul aferent;
- Raspunde de buna desfasurare a activitatii de vanzare pe tura ei si coordoneaza echipa din subordine;
- Raspunde de gestiune impreuna cu echipa si Shop Manager.

CERINTE

- Studii superioare in curs sau finalizate.
- Minim doi ani experienta in domeniul vanzari (domeniul confectiilor constituie avantaj);
- Cunostinte operare PC – Word, Excel, Internet Explorer;
- Abilitati de comunicare si negociere;
- Persoana serioasa, dinamica cu spirit de initiativa;
- Tinuta si prezenta impecabila.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial competitiv;
- Oportunitatea alaturarii unei echipe tinere, dinamice si performante.

Compania a luat nastere in anul 1993 si are ca obiect de activitate producerea si comercializarea propriilor colectii sub marca proprie.
NISSA inseamna in tot ce face creativitate, dinamism, deschidere, indrazneala, grija pentru detalii si frumos si nu in ultimul rand consecventa.
Colectiile NISSA se adreseaza: adolescentilor: casual si sport, si pentru persoane cu varste cuprinse intre 25-45 ani: casual, office si de seara.
Produsele sunt promovate atat in magazile proprii cat si in magazine agreate de noi.