Asistent Manager Logistica

TCE Logistica - membru RTC Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmirea cererilor de oferta catre posibili furnizori;
- contactarea furnizorilor si verificarea specificatiilor tehnice;
- gestionarea bazei de date cu potentialii clienti;
- gestionarea documentelor emise in procesul de contractare;
- rezolvarea problemelor aparute in implementarea de proceduri;

CERINTE

- absolvent al unei facultati cu profil tehnic (domeniul Transporturilor constituie un avantaj);
- persoana autodidacta, caracterizata de simt de raspundere;
- persoana practica, orientata pe rezultate;
- cunoasterea limbii engleze la un nivel avansat;
- utilizarea programului Excel;

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant, bonuri de masa, telefon mobil;
- perspectiva profesionala;

CV-ul Dvs. poate fi vizualizat si la adresa de mail:
silvia.mihalea@hrconsultanta.ro

TCE Logistica, membru RTC Group, este o companie nationala ce ofera de servicii de distributie si curierat rapid.
TCE Logistica s-a nascut din necesitatea Grupului RTC de a fi mereu aproape de clientii sai.Prin intermediul departamentelor de Curierat si Cargo, TCE pune la dispozitia clientilor sai serviciul de distribuire a documentelor, a pliantelor si a marfurilor, in conditii de maxima siguranta si pe intregul teritoriu al Romaniei.