Asistent Manager limba Rusa

VON CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- organizarea de evenimente interne si externe in domeniul imobiliar
- mentinerea unei baze de date cu persoanele participante si membrii organizatiei
- comunicarea periodica cu membrii organizatiei
- participarea la sedinte si redactarea de rapoarte

CERINTE

-experienta in industria imobiliara reprezinta un avantaj
-abilitati deosebite de comunicare
-cunoasterea foarte buna a limbii engleze(scris, citit, vorbit)
-cunoasterea foarte buna a limbii ruse (scris, citit, vorbit)
-disponibilitate pentru deplasari externe (membrii si evenimentele fiind din strainatate)
-spirit de organizare si initiativa,diplomatie
- foarte bune abilitati de comunicare

BENEFICII OFERITE

- se negociaza

VON Consulting, infiintata la sfarsitul anului 2003, si-a concentrat activitatile pe recrutare de specialisti si middle management in domenii precum: IT, Constructii, Vanzari, Financiar-Contabil, Administrativ.