Asistent Manager-limba italiana

Maof Group Ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Acorda suport Directorului General al companiei in toate problemele ce tin de natura postului.
- Mentine si actualizeaza agenda Directorului General.
- Asigura necesarul de rechizite
- Realizeaza traducerile necesare pentru activitatea companiei
- Se ocupa de organizarea diferitelor evenimente si raspunde de buna desfasurare a acestora
- Asigura suportul celorlalte departamente atunci cand este necesar.

CERINTE

- Studii superioare medii/absolvite
- Experienta anterioara pe un post similar minim 1 an
- Limba engleza - nivel avansat,
- Limba italiana- nivel avansat
- Operare calculator - Office, Internet - nivel avansat
- Persoana ambitioasa, perfectionista, atenta la detalii.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant;
- Posibilitatea de a promova in cadrul unei echipe tinere.

Maof Romania este o societate de recrutare si selectie, leasing personal, cu capital strain, filiala in Romania a grupului MAOF din Israel. Domeniul principal de activitate se refera la asigurarea unor servicii cat mai complete si complexe in domeniul resurselor umane, al logisticii si al outsourcingu-lui.