Asistent Manager General

Business IQ

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- mentine legatura cu partenerii straini (corespondenta, discutii telefonice);
- intra in legatura cu autoritatile, cu persoane juridice sau fizice in vederea stabilirii de contacte si/sau intalniri;
- stabileste intalniri si urmareste organizarea acestora;
- participa, impreuna cu superiorul, la negocierea contractelor, finalizarea acestora (modificari, adaugiri), conceperea, verificarea si finalizarea contractelor incheiate avand loc impreuna cu avocatul societatii;
- intreprinde demersurile necesare in vederea obtinerii de autorizatii, acorduri.

CERINTE

- studii superioare ( preferabil drept, management);
- minim 3 ani experienta relevanta in management de proiecte (gestionarea proiectelor, stabilirea de contacte, mentinerea de legaturi, coordonarea activitatilor);
- permis de conducere categoria B (preferabil);
- cunostinte foarte bune de operare PC;
- limba engleza ¿ nivel mediu;
- limba italiana ¿ constituie avantaj;
- energie, abilitati foarte bune de comunicare (fluenta in modul de exprimare);
- abilitati de planificare si organizare foarte bune;
- capacitatea de a prioritiza task-urile;
- capacitatea de a lucra in conditii de stres.

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru profesionist si dinamic;
- salariu atractiv.

Clientul nostru este o companie nationala activa in domeniul ecologiei.
BusinessIQ is a recruitment consultancy specialising in the selection of newly qualified and experienced individuals into permanent positions based throughout Romania.
We work with clients ranging from major multinational organisations through to small to medium sized enterprises.
If you know where you want to go, we could help you get there. We offer a comprehensive, specialised service, specifically tailored to the needs of each individual.