Asistent manager francofon

Interim Plus

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitati administrative si comerciale pentru Directorul General, Directorul Comercial si Directorul financiar al firmei.

- Intocmirea de rapoarte si situatii conform procedurilor.
- Creare de proceduri administrative
- Centralizarea de documente financiare, contabile si administrative provenite de la sucursale locale si de la Grup.
- Redactarea corespondentei zilnice si organizarea agendei managerului
- Traducerea diverselor documente in/din limba franceza

CERINTE

- Carnet de conducere cat. B;
- FOARTE BUNE CUNOSTINTE OPERARE EXCEL, WORD;
- LIMBA FRANCEZA NIVEL AVANSAT;
- Cunostinte sau experienta in domeniu electricitate/constructii constituie un avantaj;
- Abilitati de comunicare;
- Persoana organizata si proactiva
- Autonomie, eficacitate, spirit de initiativa

BENEFICII OFERITE

pachet salarial motivant

DESCRIEREA FIRMEI

Agentia de recrutare si plasare forta de munca