ASISTENT MANAGER - DEPARTAMENT COMERCIAL

GRADINARIU IMPORT EXPORT

Job expirat

RESPONSABILITATI

-relatii cu clientii, intocmire oferte, receptia comenzilor, facturare, intocmire factura proforma, situatii stocuri, corespondenta, comenzi externe, facturare, contracte, mailing-uri, etc.

CERINTE

-Meticuloasa, ordonata, atenta la detalii, punctuala.
-Studiile economice, cunostinte de secretariat sau experienta minima in vanzari constituie avantaje.
-Disponibilitate program prelungit - ocazional.
-Atitudine orientata spre client.
-Prezenta agreabila, spirit vesel.
-Cunosterea limbii cehe sau germane constituie avantaj.
-Disponibila pentru inceperea lucrului imediat.

BENEFICII OFERITE

-Salariu motivant, lucru intr-un colectiv tanar si dinamic, bonuri de masa, posibilitati de promovare, cresteri salariale in functie de performante.

Companie de import-export autovehicule, autoutilitare si piese de schimb ce activeaza de 11 ani in Romania, organizata dupa standarde occidentale pe 6 departamente diferite.