ASISTENT MANAGER DECORATIUNI INTERIOARE

Jobs Factory

Job expirat

RESPONSABILITATI

In raport cu furnizorii:
¿ Mentinerea relatiilor cu furnizori din diverse tari europeene (Italia, Franta, Spania, Marea Britanie, Germania, Suedia, etc.).
¿ Redactarea cererilor de oferta de la furnizori..
¿ Redactarea comenzilor.
¿ Organizarea monitorizarii comenzilor transmise catre furnizori.
¿ Organizarea transportului marfurilor din tara de fabricatie pana in Romania.
¿ Realizarea formalitatilor vamale, impreuna cu compania de transport.
¿ Receptia marfurilor (verificare).

In raport cu clientii:
¿ Redactarea ofertelor.
¿ Asigura livrarea marfurilor.
¿ Vanzarea de mic mobilier catre clienti.

In raport cu diferitele categorii de muncitori: urmareste ca finisajele sa se realizeze in ritmul prevazut.

CERINTE

Candidatul trebuie sa aiba in primul rand o foarte buna capacitate de organizare si de ierarhizare a prioritatilor. Riguros, meticulos, stie sa imbine o buna prezentare cu o buna capacitate de comunicare, ramanand insa ferm in discutie. Candidatul prezinta inclinatii catre domeniul decoratiunilor interioare, insa nu va neglija sarcinile administrative si trebuie sa dea dovada de un grad inalt de responsabilitate si angajament in munca pe care o depune. Candidatul pe care il cautam nu se multumeste cu realizarea sarcinilor date, ci reflecteaza el insusi pentru a anticipa problemele sau oportunitatile care apar.
Este si un foarte bun cunoscator al programelor Word si Excel (va sustine teste preliminare de verificare a competentelor).
Cautam un candidat de preferat cu studiile superioare finalizate, pentru o colaborare pe termen lung.
Cunoasterea la un nivel avansat a limbii engleze (oral si scris) este obligatorie.

BENEFICII OFERITE

Pentru prima luna de munca: 200 EURO
Pentru lunile 2, 3, si 4 de munca : intre 200 si 250 EURO
Incepand cu luna a 5-a de munca : intre 300 si 350 EURO, cu o posibila crestere a salariului pana la dublarea acestuia la sfarsitul primului an de munca, daca rezultatele sunt bune.

Jobs Factory este o agentie de recrutare si plasare de personal. Clientul nostru ofera servicii de consultanta in domeniul proiectelor de amenajare de locuinte, birouri, spatii comerciale, etc.; se ocupa cu realizarea finisajelor pentru constructii ¿ la rosu ¿ si ofera posibilitatea achizitionarii unei game largi de accesorii si decoratiuni interioare.