Asistent Manager cu atributii in domeniul vanzarilor - Bucuresti - Program flexibil

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie Bucuresti angajeaza in sistem part time / full time, cu program flexibil si cu contract de munca, Asistent Manager cu atributii in domeniile secretariat si ofertare (vanzari).

Postul implica si activitati in domeniul vanzarilor (telefonice si/sau fata in fata).

Postul presupune atingerea unui obiectiv. Obiectivul este calculat in mod individual, prin cumularea contractelor semnate de viitorul partener intr-o luna.

Postul presupune pastrarea legaturii cu clientii care semneaza si monitorizarea indeplinirii de catre firma a contractului.

Serviciile comercializate sunt servicii de reclama si de vanzare spatiu publicitar .

Viitorul partener va beneficia inclusiv de salariu fix, caruia i se vor adauga bonusurile si comisioanele specifice, conform contractului de munca si a fisei de post.

Responsabilitati

In domeniul vanzarilor (predomina) :
-Contacteaza telefonic potentiali clienti dintr-o baza de prospectare pusa la dispozitie de firma;
-Prezinta telefonic serviciile oferite;
-Sondeaza gradul de interes al interlocutorului;
-Dezvolta discutia in cazul in care interlocutorul este interesat, stabilind o intrevedere pentru negocierea unui contract;
-Desfasoara cu clientul intrevederea stabilita telefonic (optional).

In domeniul secretariatului (15-20% din timp):
-Ajuta, in calitate de asistent, la o mai buna definire a nevoilor clientilor;
-Pastrarea legaturii cu clientii;
-Alte activitati specifice de secretariat.

Activitatea poate include deplasari (decontate, realizate in timpul orelor de program) in Bucuresti si pe o raza de 15 km in jurul Bucurestiului, in vederea realizarii unor incasari cu numerar sau in vederea negocierii unor contracte cu potentiali clienti.

CERINTE

-Disciplina in munca;
-Deschidere/transparenta;
-Initiativa;
-Disponibilitatea de a participa la diferite programe de instruire si de a dobandi cunostinte medii spre avansate cu privire la serviciile comercializate (avantajele serviciilor, dezavantajele lor, tarife, specificatii contractuale etc.) .

BENEFICII OFERITE

*Salariu fix;
*Bonusuri de performanta si comisioane;
*Program flexibil;
*Posibilitatea de a dobandi experienta si in alte arii de interes;
*Posibilitatea de promovare in timp.

Se incheie contract de munca.