Asistent Manager - cod AMV-02

TELCOR COMMUNICATIONS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asista Managerului General in activitatea sa zilnica
- efectueaz¿ activit¿¿i administrative în scopul eficientiz¿rii timpului de lucru al Directorului
- primirea, ¿inerea eviden¿ei ¿i repartizarea coresponden¿ei în cadrul firmei
- efectuarea unor lucr¿ri de specialitate: organizarea ¿i actualizarea unor situa¿ii, redactarea unor materiale de coresponden¿¿, p¿strarea ¿i operarea în diverse registre de eviden¿¿;
- asigurarea leg¿turilor telefonice în interiorul ¿i exteriorul organiza¿iei, ¿inerea eviden¿ei apelurilor telefonice ¿i solicit¿rilor directe
- tehnoredactarea documentelor, clasarea ¿i ¿inerea eviden¿ei stricte a acestora;
- propune masuri de imbunatatire a activitatii administrative si implementeaza schimbarile aprobate de Managerul General
- realizare oferte
- urmarire proiecte in curs de dezvoltare
- centralizarea datelor si intocmirea de rapoarte specifice, grafice;

CERINTE

- absolvent studii superioare
- limba engleza nivel avansat
- obligatoriu cunostiinte avansate WORD, EXCEL, POWER POINT, MICROSOFT OUTLOOK,
- aptitudini de comunicare oral¿ ¿i scris¿
- aptitudinea de a lucra cu documente
- planificare ¿i organizarea opera¿iilor ¿i activit¿¿ilor
- respectarea instruc¿iunilor orale ¿i scrise
- punctualitate, aten¿ie la detalii, spirit de observa¿ie dezvoltat

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- oportunitatea dezvoltarii carierei profesionale

Companie romaneasca, specializata in transmisii de date, furnizare servicii de comunicatii, acces internet si telefonie.