Asistent Manager - Bucuresti - Cod AM-B

Human Rent Romania S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam ASISTENT MANAGER pt. clientul nostru, lider pe piata autohtona in domeniul executiei si montarii pardoselilor industriale din beton!

Responsabilitati:
-organizeaza si coordoneaza operatiunile de secretariat ale firmei (telefon, e-mail, fax, posta)
-primirea vizitatorilor, realizarea de servicii de protocol
-executa/controleaza diverse proiecte administrative ale firmei
-mentine contactul cu partenerii/ clientii/ furnizorii
-relatii cu banca si cu institutiile de stat (ITM, Finante, etc.)

CERINTE

-persoana organizata si motivata
-personalitate sociabila si dinamica
-studii medii, avantaj studii superioare
-cunoasterea unei limbi de circulatie internationala la nivel conversational, avantaj limba maghiara
-cunostinte operare MS Office (Word, Excel), Internet

BENEFICII OFERITE

Pentru programari directe la interviu, contactati-ne la tel: 0728063418 sau tel/fax: 0214342834, luni-vineri 10.00-17.00.

HUMAN RENT ROMANIA S.R.L face parte din grupul multinational Human Rent cu sedii in Ungaria, Cehia, Slovacia si respectiv Romania. Are un numar de peste 6000 de angajati avand un rol dominant pe piata fortei de munca din Europa Centrala in domeniul recrutarii, plasarii fortei de munca temporara si permanenta.
Human Rent are o gama de servicii cat mai ample in domeniul resurselor umane. Sunt elaborate sisteme de module din care viitorii nostri parteneri pot sa-si aleaga solutia ideala:
- Consultanta si management in domeniul resurselor umane;
- Leasing forta de munca;
- Intermediere forta de munca;
- Organizarea cursurilor de limbi straine;
- Training de personal
Dezvoltarea sa dinamica si succesul ei se datoreaza in primul rand faptului ca necesitatile partenerilor de afaceri sunt satisfacute intr-un timp cat mai scurt si intr-un mod profesionist.