Asistent Manager (Asistent Personal)

NEFERTITI Human Capital Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizeaza si organizeaza corespondenta si relationarea cu clientii si furnizorii companiei
- traduceri engleza-romana, romana -engleza
- organizeaza agenda Presedintelui
- organizeaza deplasarile Presedintelui, il insoteste pe acesta in unele deplasari in tara sau in strainatate
- identificarea si selectarea furnizorilor de servicii, birotica-papetarie
- organizarea vizitelor delegatiilor straine

CERINTE

- cunoastrea si vorbirea limbii engleze la nivel avansat
- studii superioare finalizate
- bune cunostinte de operare PC
- persoana organizata, responsabila, atenta la detalii
- abilitatea de a lucra cu cifrele
- usurinta in interrelationarea cu clientii si furnizorii unei companii

NUMAI CV-urile INSOTITE DE FOTOGRAFIE VOR FI ANALIZATE IN VEDEREA SELECTIEI.

Puteti aplica pe site sau direct la cv@nefertiti-hcc.ro cu subiectul cod ref 045/as_pers

BENEFICII OFERITE

- negociabile

NEFERTITI Human Capital Consulting iti garanteaza deplina confidentialitate a datelor trimise, lucreaza alaturi de tine la alegerea/ schimbarea/ consolidarea carierei, iti prezinta in timp real toate oportunitatile ivite in portofoliul sau, iti prezinta fiecare job in parte, fara a ascunde nici un inconvenient legat de acesta.
Trimite-ne CV-ul tau si lasa consultantii nostri sa lucreze pentru tine. Alaturi de Nefertiti Human Capital Consulting nu pierzi nimic (nici macar timp - te invitam la interviu doar dupa ce iti prezentam telefonic job-ul si ne asiguram ca esti interesat de el) dar primesti consultanta unor specialisti fara a face alt efort decat sa te prezinti la un interviu.