ASISTENT MANAGER

Maof Group Ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

-intocmeste agenda zilnica si asista in activitatile zilnice directorul general;
-corespondenta engleza/romana (fax,e-mail);
-mentinerea relatiilor cu clientii si parteneri;
-secretariat/administrativ;
-traduceri din/in engleza/romana.

CERINTE

-minim studii medii;
-cunoasterea limbii engleze nivel avansat - cerinta obligatorie(alte limbi de circulatie internationala reprezinta un plus);
-cunostinte operare calculator (Word,Excel,Power Point);
-abilitati de organizare si comunicare;
-capacitatea de lucru in conditii de stress;
-orintarea catre rezultate si respectarea termenelor;
-atentie la detalii si rabdare;
-capacitatea de concentrare pe prioritati;
-confidentialitate;
-prezenta agreabila, atitudine pozitiva.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
-transport asigurat si bonuri de masa;
-program de lucru 08:00 -16:30 (cu pauza de masa inclusa);
-mediu de lucru placut.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie, leasing personal.