ASISTENT MANAGER

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

Preluarea apelurilor telefonice

Redactarea corespondentei interne si externe, a documentelor necesare bunei desfasurari specificului activitatii de logistica auto, etc.

Inscrierea documentelor in baza de date.

Expedierea corespondentei.

Solicitarea si preluarea de la client a documentelor necesare in vederea desfasurarii activitatii.

Verificarea corectitudinii inscrisurilor.

Completarea deciziilor pentru taxa de poluare.

Asigurarea feedback-ul corect asupra stadiului serviciului angajat catre clientii societatilor de leasing/bancare/dealeri-lor auto.

Urmarirea stadiul serviciilor angajate conform bazei de date mentinute

Asigure completarii bazei de date cu informatiile specificate in regulament.

Furnizarea rapoartelor de activitate solicitate.

Bifare operatiuni

CERINTE

Experienta: minim 2 ani
Atentie la detalii
Buna cunoastere a limbii engleze.
Abilitati de comunicare, capacitate de a compune si redacta corespondenta.