Asistent Manager

Gelu Trading Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

- activitati minime de secretariat (scrisori, adrese, intocmire de rapoarte solicitate de manager, comunicare parteneri)
- activitati de vanzari, marketing, prospectare de piata ca asistent al managerului general
- activitati de contabilitate primara
- asistentul este o persoana care ajuta si completeaza managerul general in munca sa.
- programul de lucru va fi nenormat ca si al managerului general
- este un post pentru o persoana activa care vrea sa invete si sa castige si care are disponibilitate si putere de munca dar si minime aptitudini practice.

CERINTE

- cunostinte operare PC, rutina si viteza de lucru (Excel calcul tabelar ordinar)
-cunostinte minime de lucru cu informatie vizuala:fotografii,lucru pe site,etc
-rabdare,atentie,meticulozitate,activam intr-un domeniu cu multe detalii

limba engleza nivel mediu
- fire energica, comunicativa cu capacitate de relationare dar mai ales harnica
- capacitate de organizare si planificare a sarcinilor si prioritatilor
- studii superioare( economice sau tehnice avantaj)
- inclinatii certe pentru activitatea comerciala
- persoana atenta la detalii cu inclinatie spre frumos , firma activand intr-un domeniu cu puternice valente estetice
- carnet categoria B si experienta
- disponibilitate pentru program prelungit cand este cazul
Rog candidatele sa citeasca cu atentie profilul postului si daca cred ca indeplinesc cerintele sa aplice sau sa sune pentru programare fara sa se descurajeze de numarul mare de aplicari care adesea nu au legatura cu cerintele!NU AM OPRIT SELECTIA!

BENEFICII OFERITE

- bonusuri corelate cu performanta

Comerciant accesorii si feronerie mobila, suprafete decorative cu o vechime de peste 10 ani.
Promoveaza un mix de produse de calitate ridicata si design european si produse de ridicat nivel tehnic.Promotor al celor mai noi tendinte in design.
Proaspat distribuitor al renumitei companii germane Hettich cauta personal pentru a configura divizia de vanzare cu acelasi nume.