Asistent Manager

Gelu Trading Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

-executa activitati de contabilitate primara:casa,banca,facturi,receptii
-activitati administrative si de protocol
-activitati de comunicare:telefon,fax,email,etc
-suport acordat activitatii managementului.

CERINTE

-experienta in munca de cel putin 1-2 ani
-avantaj experienta in contabilitate
- cunostinte operare PC, rutina si viteza de lucru (Excel)
-limba engleza nivel mediu
- fire energica, comunicativa cu capacitate de relationare
- capacitate de organizare si planificare a sarcinilor si prioritatilor
- inclinatii certe pentru activitatea comerciala
- capabila sa invete specificul firmei
- persoana atenta la detalii cu inclinatie spre frumos , firma activand intr-un domeniu cu puternice valente estetice
- carnet categoria B si experienta
- disponibilitate pentru program prelungit cand este cazul

BENEFICII OFERITE

- bonusuri corelate cu performanta

Comerciant accesorii si feronerie mobila, suprafete decorative cu o vechime de peste 10 ani.
Promoveaza un mix de produse de calitate ridicata si design european si produse de ridicat nivel tehnic.Promotor al celor mai noi tendinte in design.
Proaspat distribuitor al renumitei companii germane Hettich cauta personal pentru a configura divizia de vanzare cu acelasi nume.