ASISTENT MANAGER

INGEDIA Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Denumire post: Asistent Manager

Localitatea: Bucuresti/Romania

Responsabilitati:
• asistenta acordata managementului societatii, incluzand activitatile standard de secretariat
• activitati de arhivare, inregistrare, preparare si urmarire corespondenta
• organizarea agendei pentru Directorul General al societatii
• asistenta acordat managementului in relatiile cu clientii privati sau autoritati publice, atunci cand este necesar
• stabilirea si mentinerea contactelor necesare cu expertii si colaboratorii societatii
• pregatire, organizare si suport pentru misiunile locale si internationale ale expertilor societatii
• asistenta in activitati de interpretare, traducere, reuniuni, etc precum si in sarcini administrative, dupa caz
• participarea la reuniuni tehnice, intocmirea de minute, pregatirea de note si inregistrari sumare, dupa caz

CERINTE

Cerinte:
• Studii superioare
• Cunostinte avansate de limba engleza si limba franceza vorbit si scris. Abilitati deosebite in traducerea documentelor
• Traducator autorizat
• Persoana organizata
• Capacitate de tratare simultana a sarcinilor
• Experienta de lucru in echipe internationale- poate reprezenta un avantaj
• Persoana comunicativa si cu abilitati de lucru in echipa
• Cunostinte foarte bune in utilizarea calculatorului (MS Office, Word, Excel)

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
Mediu de lucru dinamic
Colectiv tanar si profesionist
Proiecte de anvergura din domenii diversificate
Oportunitati de lucru in mediu international
Salariu motivant

INGEDIA ROMANIA este o societate franco-romana cu raspundere limitata, infiintata in 2002 ca filiala in Romania a firmei franceze INGEDIA FACILITEUR.

INGEDIA ROMANIA este una dintre cele 13 agenţii ale firmei Ingedia Faciliteur, amplasata in Bucureşti, Romania.
INGEDIA ROMANIA activează in toate domeniile dezvoltate de Ingedia Faciliteur : construcţii civile si industrile, mijloace industriale si infrastructura de transport si energetica. Principala specializare a societatii INGEDIA Romania este infrastructura industriala, domeniu in care asiguram toate tipurile de prestatii tehnice de la ideea initiala a unei investitii si pana la punerea in opera a acesteia.
Experienta noastra cuprinde atat dezvoltarea de investitii noi cat si reabilitarea , modernizarea si readaptarea structurilor existente.