Asistent Manager

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- oferirea studierea pietei si identificarea potentialilor clienti
- serviciilor de consultanta catre clienti in ceea ce priveste achizitionarea produselor companiei propunand cele mai bune solutii
- stabilirea, dezvoltarea si mentinerea unei relatii profesionale cu clientii companiei
- isi imbunatateste continuu tehnicile de vanzari si contact cu clientul, cunostintele de produse/sortimente
- formarea, instruirea si dezvoltarea propriei echipe

CERINTE

- abilitati de comunicare si ascultare activa
- orientare catre client, rezultate si solutii
- abilitati de analiza si planificare
- identifica usor si intelege nevoile si dorintele clientilor
- personalitate puternica, valori stabile, dornica sa invete lucruri noi
- orientare spre construirea unei cariere

BENEFICII OFERITE

- programe de instruire si dezvoltare profesionala si personala
- training intensiv de vanzari si de abilitati manageriale
- oportunitatea de a lucra intr-un colectiv tanar si dinamic
- oportunitate reala de promovare rapida in functie strict de rezultatele personale;
- program de lucru part-time / full-time