Asistent Manager

RomActiv Business Consulting SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura suport administrativ pentru manager si activitatea firmei;
- Receptioneaza, raspunde si se asigura de repartizarea corecta a corespondentei catre consultanti;
- Receptioneaza si directioneaza apelurile telefonice catre consultanti;
- Redacteaza si transmite documente oficiale (cereri de oferta, oferta, prezentari, etc)
- Primeste si distribuie corespondenta, tine registrul de intrari - iesiri
- Programeaza si face rezervari de calatorie; programeaza intalniri;
- Intampina vizitatorii, asigura activitatea de protocol.

CERINTE

- Abilitati de comunicare si organizare, atentie la detalii, persoana prezentabila, proactiva si orientata spre rezolvarea problemelor,
- meticulozitate si acuratete
- abilitati excelente de lucrul in echipa
- excelente cunostinte de operare PC (MS Office: Excel, Word, Outlook)
- bune cunostinte de limba engleza, limba franceza constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv, negociabil in functie de experienta
- telefon mobil
- mediu de lucru deosebit, echipa tanara si entuziasta
- posibilitatea de integrare in echipa de consultanti, dupa 1-2 ani de experienta in firma

Compania RomActiv Business Consulting este specializata in furnizarea de servicii de consultanta financiara si de afaceri pentru realizarea de proiecte de investitii sau proiecte cu finantare din fonduri nerambursabile.

Experienta tarilor care au devenit de-a lungul timpului membre ale Uniunii Europene a demonstrat ca numai acele companii care au facut eforturi sustinute prin realizarea de investitii, introducerea noilor tehnologii si prin instruirea personalului au reusit sa faca fata cu succes competitiei de pe piata europeana. Plecand de la aceste premise, RomActiv Business Consulting a aparut ca o necesitate de a ajuta firmele romanesti sa acceseze diferite scheme de finantare pentru realizarea unor proiecte de investitii care sa le permita atingerea unui anumit grad de competitivitate.

RomActiv Business Consulting isi propune sa ofere sprijin IMM-urilor din Romania pentru promovarea si dezvoltarea durabila a afacerilor si pentru finantarea proiectelor de investitii prin scheme de finantare cat mai flexibile si accesibile.

Prin intermediul consultantilor si colaboratorilor locali, RomActiv Business Consulting poate oferi o gama larga de servicii de consultanta de afaceri pentru sprijinirea realizarii de investitii pentru unitati de productie sau reprezentante comerciale la nivel local si regional.