ASISTENT MANAGER

SC Grup Management SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- inregistrarea, distribuirea si organizarea corespondentei si a documentelor;
- gestionarea apelurilor telefonice/fax;
- bune cunostinte de utilizare a pachetului MS Office;
- cunoasterea si prezentarea caracteristicilor produselor comercializate;
- sustienrea activitatilor tuturor departamentelor;
- cautarea în permanenţă modalităţi de înbunătătire a workflow-ului în cadrul firmei;
- gestionarea dosarelor de proiecte, furnizori si clienti;
- alte activitati specifice de secretariat.

CERINTE

- studii medii/superioare;
- seriozitate si perseverenta
- tinuta business;
- experianta in domeniu
- spirit competitiv;
- foarte bune abilitati de planificare, comunicare si negociere;
- persoana dinamica,entuziasta, rezistenta la stres
- deschis spre nou
- flexibilitate, initiativa, spirit de echipa
- personalitate deschisa, adaptabilitate si relationare profesionala atat cu clientii potentiali, cat si cu echipa (colegi, superiori, alte departamente);
- abilitati de a stabili si pastra pe termen lung relatii cu oamenii;

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de a lucra într-o companie aflată în plină ascensiune, într-un mediu competitiv alături de o echipă tânără

Editor si distribuitor al revistelor VIP, VIP MODA, LUMEA MISTERELOR, Revista de cultura CUVANTUL etc.