Asistent Manager

R.A.N. SERVICE INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

urmarirea stadiului de implementare a deciziilor luate de managerul direct
- legatura cu clientii si partenerii firmei (telefonic si email)
- managementul departamentului administrativ: corespondenta, preluare apeluri, gestionarea documentelor, primirea/transmiterea actelor prin posta/curier
- urmarirea licitatiilor publice
- intocmirea de rapoarte specifice, analize, prezentari, oferte
- indeplinirea altor sarcini conexe care ii sunt atribuite
- confidentialitatea informatiilor in cadrul companiei
- asigurarea protocolului

CERINTE

- abilitatii excelente de comunicare, persoana pozitiva, dinamica
- capacitati de organizare si prioritizare
- cunostinte de MS Office (word, excel)
- limba engleza
- limba italiana
- experienta minim 1an pe o pozitie similara

- responsabilitate, potential de invatare si adaptabilitate

BENEFICII OFERITE

dupa interviu

RAN Service International gestionează activitatile de Telefonie & Web Based pentru diverse companii din Europa. Datorită unei structuri logistice internationale şi unui software de management proiectat pentru a măsura şi, prin urmare, unic in acest fel, compania noastra se poate diferentia de concurenţă datorită preţurilor extrem de scăzute şi eficienţei serviciilor oferite. Noi garantam o bună calitate a serviciilor oferite, atât în domeniul resurselor umane cat si în domeniul tehnologic. Echipa noastra este constant instruita, demonstrand prin rezultatele sale o reală posibilitate de adaptare la structura clientului şi a cerintelor sale transformandu-se de fapt intr-o divizie externa a acestuia.