Asistent Manager

Roel Electronics

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

- deruleaza relatia cu partenerii companiei mai exact: redactare corespondenta, convorbiri telefonice, preluare si transmitere mesaje, protocoale cu furnizorii, operare, analiza si evidenta oferte furnizori, cercetare si culegere de informatii;
- organizare corespondenta (primire, distribuire, indosariere), selectare si redirectionare e-mail-uri
- inregistrari intrari iesiri corespondenta
- tehno-redactare / procesare text
- receptionarea si redirectionarea apelurilor telefonice
redactarea de documente, rapoarte, informari.
- inregistrea, scanarea, indosarierea, arhivarea
diverselor documente.
-activitati de protocol, primire clienti.
- alte sarcini de secretariat

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
- Absolvent al unei institutii de invatamant superior;
- Capacitate de analiza si sinteza;
- Comunicare excelenta;
- Abilitati de organizare, autocoordonare si
persuasiune foarte ridicate;
- Spirit de echipa;
- Implicare, initiativa;
- Cunoştinţe avansate de limba engleză, limba franceza constituie avantaj;
- Cunostinte medii PC Microsoft Office- Word, Excell, Power Point, Outlook

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Posibilitatea de a dezvolta o cariera de succes in cadrul societatii;
- Pregatire permanenta in domeniul de activitate;

ROEL electronics SRL este principalul producator roman de echipamente pentru industria securitatii electronice si pentru diverse aplicatii industriale.