Asistent manager

Blue Air

Job expirat

RESPONSABILITATI

- activitati de documentare
- traduceri
- participare la sedintele de bord si la intalnirile de business in scopul sintetizarii temelor de discutie
- elaborare de rapoarte, statistici si proceduri solicitate de superiorul ierarhic
- protocol si client service ocazional

CERINTE

Esti tanar, entuziast, dornic de afirmare si bine pregatit profesional?
Initiativa, dinamismul si spiritul antreprenorial te caracterizeaza?
Abordezi problemele constructiv, rational si ai intotdeauna o solutie inteligenta?

Daca raspunsul la aceste intrebari este pozitiv, te asteptam sa ne convingi la interviu pentru a face parte in echipa noastra !

BENEFICII OFERITE

Corelate cu performanta.

Blue Air este prima companie aeriana din Romania care opereaza zboruri in sistem de low-cost avand capital 100% privat romanesc. Compania si-a inceput activitatea pe Aeroportul International Aurel Vlaicu in anul 2004.
Scopul companiei Blue Air este de a transforma transportul aerian intr-un serviciu accesibil tuturor categoriilor de pasageri.
Blue Air este autorizata sa efectueze zboruri regulate interne si internationale de pasageri, zboruri de tip charter la cerere, zboruri internationale de pasageri de tip charter si transporturi cargo.