Asistent Manager

Isra Center

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea departamentului de receptie;
- mentinerea si dezvoltarea relatiei cu furnizorii/ clientii firmei;
- activitati specifice secretariale si organizatorice;
- protocol;
- contabilitate primara

CERINTE

- bune abilitati de comunicare si relationare- orientata catre client;
- persoana organizata, capabila sa solutioneze problemele aparute in timp util;
- cunostinte PC: Microsoft Office, Internet Explorer;
- cunostinte de Limba Engleza la nivel Avansat.

BENEFICII OFERITE

-echipa tanara;
-salariu motivant.

ISRA Center Marketing Research a fost fondata pe piata din Romania in martie 2001. Compania este in totalitate o companie cu capital strain (Israel), ceea ce permite investitii permanente in oameni, tehnologie si informatie.
ISRA Center Marketing Research este in prezent unul dintre liderii pietei de cercetare de piata, desfasurand sute de proiecte (atat calitative cat si cantitative) cu privire la o gama larga de marci si produse.