Asistent Manager

SC REINVENT CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura fluxul comunicarii intre Directorul General si ceilalti angajati ai companiei;
Preia apelurile adresate Directorului General;
Tehnoredacteaza documente;
Asigura indosarierea documentelor;
Transmite /primeste fax-uri si e-mail-uri, scanari de documente, xerox etc
Tine agenda Directorului General;
Primeste clientii;
Activitati de protocol: sedinte, intalniri, comanda mancare etc;
Emitere facturi si chitante pentru serviciile prestate;
Preluarea corespondentei;

CERINTE

CV insotit de poza si scrisoare de intentie;
Minim 1 an experienta anterioara;
Studii superioare- avantaj domeniul Juridic;
Persoana vesela si energica;
Excelente abilitati de comunicare;
Fire respnsabila, cu initiativa, organizata
Voce placuta;
Atentie la detalii;
Abilitatea de anticipare a sarcinilor;
Capacitate de incadrare in termene;
Limba engleza nivel avansat;

Operare PC la nivel avansat ( mail, Office etc);
Tinuta office;

BENEFICII OFERITE

Se incheie contract de munca pe perioada nedeterminata cu posibilitatea promovarii in cadrului companiei.
Toate aplicatiile vor fi tratate cu maxima seriozitate si confidentialitate. Doar candidatii eligibili vor fi contactati in vederea stabilirii unui interviu.

Domeniul de activitate este consultanta comerciala si evidenta contabila, firma facand parte din grupul de firme REINVENT, existent pe piata incepand cu 1993