ASISTENT MANAGER

A & D Pharma

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestioneaza corespondenta, apelurile telefonice, mail-urile;
- Redacteaza corespondenta si traduce diferite articole;
- Pregateste situatii referitoare la gestionarea bugetului;
- Elaboreaza rapoarte/ situatii/ prezentari;
- Asigura suport pe proiectele de P.R.

CERINTE

- Studii superioare finalizate ¿ avantaj Facultatea de Jurnalistica/ Comunicare;
- Experinta pe un post similar minim 6 luni ¿ reprezinta avantaj;
- Cunostinte operare PC (Word/ Excel/ Power Point ) ¿ nivel avanasat;
- Cunostinte de limba engleza ¿ nivel avansat;
- Pesoana organizata, responsabila, comunicativa, proactiva si orientate catre rezultate.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru dinamic;
- Posibilitati de dezvoltare profesionala.

A&D Pharma este cel mai mare si mai dinamic grup farmaceutic care opereaza in Romania, avand peste 2685 de angajati la nivelul intregii tari. Infiintat in 1994, grupul include cea mai puternica retea de distributie de medicamente (prin compania Mediplus Exim SA) si cea mai mare retea de farmacii din Romania (prin Sensiblu SRL).