ASISTENT MANAGER

Phoenicia Hotels SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intocmirea de diverse rapoarte si situatii. Actualizarea bazei de date . Organizarea documentelor. Mentinerea legaturii cu clientii. Programari. Arhivarea documentelor. Transmiterea faxurilor.

CERINTE

Experienta minim un an pe un post similar.
Cunostinte temeinice de limba engleza si operare PC.
Persoana dinamica, flexibila, cu spirit de initiativa, ordonata.Excelente abilitati organizatorice si de comunicare.Capacitate mare de concentrare, organizata, capabila de o planificare eficienta si focusata pe obiective. Capabila sa lucreze in conditii de stres si de coordonarea circulatiei informatiei intre departamente.
Aspect fizic placut, ingrijit.
Persoana polivalenta, capabila sa asimileze rapid, apta pentru a indeplini si alte sarcini conexe activitatii,dispusa pentru deplasari.

BENEFICII OFERITE

Salariu: 300-600 Eur.
Posibilitatea de dezvoltare a carierei profesionale;
Mediu de lucru modern, echipă de lucru tânără şi dinamică.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie hoteliera 4*