asistent manager

sc iiruc service sa

Job expirat

RESPONSABILITATI

- conform fisei post

CERINTE

- operare Office (word, excel, power point)
- lb engleza
- avantaj - cunoasterea lb germane si/sau rusa
- avantaj - cunostinte in domeniul vanzarilor si marketing

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv

Ne-am creat o noua identitate in 2004, cand a luat fiinta IIRUC SERVICE, pastrand numele IIRUC, o companie de traditie pe piata romaneasca de IT&C. Din februarie 2008 suntem parte a Raiffeisen Informatik Austria, unul dintre cei mai importanti furnizori de servicii IT&C in Austria si in Europa de Est, alaturi de companii de renume, precum PC Ware/ Comparex, BAT Groupware, D2D, GEMDAT NO, TSI s.a.

IIRUC SERVICE si-a canalizat activitatea in doua directii de business: servicii IT pentru companii si servicii pentru IMM-uri. Serviciile IT Corporate se adreseaza companiilor care doresc o solutie integrata de servicii IT, suport tehnic la sediul companiei, externalizarea departamentului de IT, client management.